Kontaktujte nás: 0905 600 780, 0911 678 780,  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Pred asi rokom som sa z rutinnej prehliadky v nemocnici vrátila so svrbením v oku. Po par týždňoch mi to stále neprechádzalo, tak som sa objednala na opätovné vyšetrenie, lebo sa mi to nezdalo byť v poriadku. Doktor nedokázal nič nájsť, povedal, že je oko len podráždene, dal mi "nejaké" tabletky, že mám vyskúšať a poslal ma domov..

Mám mnoho skúseností s diacomom, s manželom vlastníme aj prístroj zapper, ktorý je slabšou a nepohodlnejšou obdobou plazmového generátora. Mnoho mi to pomohlo.

Prvým veľkým prípadom bolo to, že odmalička trpím chudokrvnosťou. Mám tri detičky a pri treťom tehotenstve mi často bolo na odpadnutie, cítila som sa slabá a vyčerpaná. Skoro nič som nedokázala urobiť, moja sústredenosť bola slabá, rovnako som ťažko zaostrovala myšlienky. Lekárske vyjadrenie? Chudokrvnosť. Riešenie? Užívajte viac železa. A tým to bolo vybavené.