Alergény a intolerancia

Alergény a potravinová intolerancia, alebo inak povedané neznášanlivosť, je záludná pre svoju schopnosť maskovať sa vo forme iných chorobných prejavov. Prejavuje sa často až po niekoľkých dňoch. Je preto prehliadnuteľná lekármi a veľmi často nepostrehnutá a neodhalená. Jej diagnostike a výskumu sa nevenuje toľko pozornosti, koľko by si zaslúžila. A to aj napriek množstvu chorobných príznakov a závažných zdravotných komplikácií, ktoré spôsobuje: rôzne bolestivé prejavy, znížená imunita, chronické choroby, zápaly, kožné prejavy, kĺbové komplikácie, hnačky, tráviace ťažkosti, depresie a podobne.

Testovanie potravinovej intolerancie prebieha prostredníctvom neinvazívnej frekvenčnej počítačovej (biorezonančnej) analýzy prístrojom Diacom Lite Freq, ktorá je vhodná aj pre deti. Tento prístroj dokáže otestovať viac ako 130 druhov potravín. Tieto môžu byť spúšťačmi vašich alergií, ale okrem toho ešte aj viac ako 170 druhov ťažkých kovov, rastlín, chemických látok a liekov. K tomu vám otestujeme záťaž týchto spúšťačov na vaše základné orgány. Navyše vám identifikujeme aj parazity (baktérie, vírusy, plesne, červy) v piatich vami zvolených orgánoch. Alergény a intolerancia

Navyše vám môžeme otestovať aj vami zvolené alergény. Alebo si namiesto niektorého z nich môžete doniesť čerstvú vzorku svojho obľúbeného chlebíka, mlieka, či dokonca chĺpky svojho domáceho miláčika. Takto Vám zistíme, či vami zvolené vzorky vám spúšťajú, alebo nespúšťajú intoleranciu.

Záťaž intolerancií sa zisťuje na najviac ohrozených orgánoch podľa vlastného výberu: mozog, nervová sústava, štítna žľaza, pľúca, srdce, obličky, slinivka, pečeň, žalúdok, črevá, močové ústrojenstvo, maternica, prostata, krv, kĺby.

Alergény a intolerancia